Teacher Profile

सि.नं. नाम थर नियुक्तिको प्रकार (स्थायी/अस्थायी/ राहत/निजीश्रोत) तह/श्रेणी अध्यापनको विषय शैक्षिक योग्यता सम्पन्न तालिमको
अवधि विषय
१. श्री मधुसुदन कर्ण स्थायी मा.वि. द्वितीय गणित एम.एस्सी. १० महिने गणित
२. श्री रामरत्तन महाशेठ स्थायी मा.वि. द्वितीय गणित वि.ए., वि.एड. गणित
३. श्री रामाशीष यादव स्थायी मा.वि. द्वितीय सामाजिक वि.एड. सामाजिक
४. नागेन्द्रप्रसाद न्यौपाने स्थायी मा.वि. तृतीय गणित/स्वास्थ्य एम.एस्सी. १० महिने गणित
५. श्री हरिनारायण यादव स्थायी मा.वि. तृतीय गणित/अर्थशास्त्र वि.एड. MTOT गणित
६. श्री कृष्णप्रसाद न्यौपाने स्थायी मा.वि. तृतीय नेपाली एम.ए., वि.एड.
७. श्री राजेन्द्र यादव स्थायी मा.वि. तृतीय नेपाली एम.एड.
८. श्री कृष्णदेव यादव स्थायी मा.वि. तृतीय सामाजिक वि.कम., वि.एड
९. श्री चितरञ्जन यादव स्थायी मा.वि. तृतीय अंग्रेजी एम.ए.
१०. श्री जीतेन्द्रकुमार यादव स्थायी मा.वि. तृतीय विज्ञान एम.एस्सी १० महिने विज्ञान
११. श्री देवकुमार यादव अस्थायी मा.वि. तृतीय विज्ञान वि.एस्सी. १० महिने विज्ञान
१२. श्री देवशंकर यादव अस्थायी मा.वि. तृतीय अंग्रेजी एम.एड.
१३. श्री सकलदेव यादव स्थायी नि.मा.वि. द्वितीय विज्ञान वि.एस्सी.
१४. श्री वालेश्वर यादव स्थायी नि.मा.वि. द्वितीय गणित आई.एड. १० महिने विज्ञान
१५. श्री गंगानारायण यादव स्थायी नि.मा.वि. द्वितीय सामाजिक वि.एड.
१६. श्री रामचन्द्र ठाकुर स्थायी नि.मा.वि. द्वितीय गणित/अंग्रेजी वि.एड.
१७. श्री विजयप्रकाश यादव स्थायी नि.मा.वि. द्वितीय विज्ञान आई.एस्सी. १० महिने
१८. श्री पिताम्बर यादव स्थायी नि.मा.वि. तृतीय नेपाली वी.एड.
१९. श्री प्रदिपकुमार यादव स्थायी नि.मा.वि. तृतीय गणित/विज्ञान वि.एस्सी., वि.एड.
२०. श्री काशिन्द्रप्रसाद यादव स्थायी नि.मा.वि. द्वितीय गणित वि.एड.
२१. श्री महेन्द्र यादव स्थायी प्रा.वि. प्रथम नेपाली वि.एड.
२२. श्रीमती सुष्मा यादव स्थायी प्रा.वि. प्रथम जनसंख्या तथा वातावरण वि.एड.
२३. श्री सिंहेश्वर महतो स्थायी प्रा.वि. द्वितीय अंग्रेजी एस.एल.सी. १० महिने
२४. श्री शिवनाथ कापैर स्थायी प्रा.वि. द्वितीय नेपाली आई.एड. १० महिने
२५. श्री जीतन यादव स्थायी प्रा.वि. द्वितीय गणित आई.एड. १० महिने
२६. श्री वेचनप्रसाद यादव स्थायी प्रा.वि. द्वितीय विज्ञान आई.ए. १० महिने
२७. श्रीमति ललितादेवी यादव स्थायी प्रा.वि. द्वितीय सृजनात्मक/नेपाली आई.एस्सी. १० महिने
२८. श्रीमति रीता यादव स्थायी प्रा.वि. तृतीय गणित/अंग्रेजी वि.एड.
२९. श्रीमति कमला सुवेदी अस्थायी प्रा.वि. तृतीय नेपाली वि.एड.
३०. श्रीमति वीणाकुमारी यादव राहत प्रा.वि. नेपाली/सामाजिक आई.एड.
३१. श्री बासुदेव यादव स्थायी ना.सु. आई.कम. वि.श्रोत
३२. श्री राजेन्द्र प्रसाद ठाकुर स्थायी खरिदार एस.एल.सी. वि.श्रोत
३३. श्री बद्री नारायण यादव स्थायी खरिदार आई.कम. वि.श्रोत
३४. श्री विनोद कुमार यादव स्थायी कम्प्युटर शिक्षक वि.एस्सी., सिआईटी वि.श्रोत
३५. श्री प्रदिप कुमार यादव अस्थायी मुखिया एस.एल.सी. वि.श्रोत
३६. श्री संजय कुमार ठाकुर अस्थायी मुखिया एस.एल.सी. वि.श्रोत
३७. श्री गंगा कामती स्थायी सहयोगी टेष्ट पास वि.श्रोत
३८. श्री गंगाप्रसाद यादव स्थायी सहयोगी साक्षर वि.श्रोत
३९. श्री किशोरी मेस्तर स्थायी परिचर साक्षर वि.श्रोत